DMN WESTINGHOUSE

 

دی ام ان وستینگهاوس

DMN WESTINGHOUSE

 

70 سال پیش DMN WESTINGHOUSE تحول بزرگی در صنعت جابجایی محصولات خشک

به وجود اورد.

DMN WESTINGHOUSE به‌ عنوان یک شرکت مستقل، وظیفه خود را بر این گذاشته‌ تا جابجایی جامدات فله ای خشک را با کیفیتی بالا در جهان ارائه کند.

DMN WESTINGHOUSE امروزه یکی از تامین کنندگان شیرهای چرخشی ROTARY VAVELS و شیرهای انحرافی یا دایورتر DIVERTER VAVELS  در دنیا میباشد.

DMN WESTINGHOUSE شیرهای چرخشی یا روتاری ولو ROTARY VALVES و شیرهای انحرافی یا دیورتر ولو DIVERTER VALVES  متفاوتی را ارایه میکند که برای طیف وسیعی از صنایعی که به انتقال محصولات خشک نیاز دارند مورد استفاده قرار میگیرند.

DMN WESTINGHOUSE در تأسیسات تولیدی خود در هلند، آلمان و ایالات متحده آمریکا، شیرهای روتاری و شیرهای دایورتر با کیفیت بالا تولید می کند که برای برآوردن هر نیاز یا تقاضا پاسخگو است. از آنجایی که مقررات سخت گیرانه تر، تقاضاها و استانداردها همچنان صنعت فله خشک را به چالش می‌کشد، DMN WESTINGHOUSE به طور منحصربه‌فردی در موقعیتی هست که این استانداردهای جدید در مورد ایمنی و بهداشت را رعایت کند.

DMN WESTIGHOUSE   توسط یک شبکه جهانی از شرکای توزیع اختصاصی و دفاتر خود، به مشتریان خود خدمت می کند.

DMN-WESTINGHOUSE به دنبال افرادی است که می‌خواهند برای حمایت از مشتریان خود همیشه تلاش کنند. افرادی که به کار خود افتخار می کنند و برای روابط شفاف و صادقانه ارزش قائل هستند.

DMN-WESTINGHOUSE به عنوان تولید کننده پیشرفته ترین شیرهای چرخشی ( روتاری ولو ROTARY VALVES ) و شیرهای انحرافی (دایورتر ولو DIVERTER VALVES)  دانش، مهارت و تجربه بسیار زیادی برای ارائه راه حل های کاربردی دارد که مشتریان DMN WESTINGHOUSE برای صنایع خود به ان نیاز دارند.

 DMN-WESTINGHOUS  همچنان به اطمینان از اینکه محصولاتش مانند روتاری ولو و دایورتر ولو ( ROTARY VALVES & DIVERTER VALVES ) واجد شرایط، تأیید شده و تصدیق شده با بالاترین استانداردها هستند، به راه خود ادامه خواهد داد.

DMN-WESTINGHOUSE  یک انتخاب عالی برای بلند مدت است، نه فقط یک برد سریع و کوتاه مدتDMN-WESTINGHOUSE  .  با ارائه ی محصولات منحصر به فرد خود، آینده را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

تعدادی از روتاری ولو و دیورتر ولو( ROTARY VELVES & DIVERTER VELVES) تولید شده توسط DMN WESTINGHOUSE در صنایع مختلف:

روتاری ولوها و دایورترهای DMN WESTINGHOUSE درصنایع آبزی پروری

روتاری ولوها و دایورترهای DMN WESTINGHOUSE درصنایع لبنیات

روتاری ولوها و دایورترهای DMN WESTINGHOUSE درصنایع غذایی

روتاری ولوها و دایورترهای DMN WESTINGHOUSE درصنایع غذای حیوانات خانگی و دام

روتاری ولوها و دایورترهای DMN WESTINGHOUSE درصنایع دارویی

روتاری ولوها ودایورترهای DMN WESTINGHOUSE  درصنایع شیمیایی

روتاری ولوها و دایورترهای DMN WESTINGHOUSE در صنایع پلاستیک

 روتاری ولوها و دایورترهای DMN WESTINGHOUSE درصنایع مواد معدنی

روتاری ولوها و دایورترهای DMN WESTINGHOUSE درصنایع سوخت زیستی

 روتاری ولوها و دایورترهای DMN WESTINGHOUSE درصنایع بازیافت

 

شرکت آتی تابناک سپند at4s افتخار این را دارد که با DMN-WESTINGHOUSE و دیگر برند های معتبر دنیا همکاری می‌کند. آتی تابناک سپند، قطعات مورد نیاز مشتریان را با بالاترین کیفیت تهیه می‌کند و در کمترین زمان تحویل می‌دهد.

 

Keywords: DMN WESTINGHOUSE , ROTARY VALVES , DIVERTER VAVELS

کلمات کلیدی: دی ام ان وستینگهاوس .  شیر های چرخشی . روتاری ولو . دایورتر ولو . دیورتر ولو