ACMON، آکمون سیستم

معرفی آکمون سیستم

شرکت مهندسی Acmon Systems با امکانات تولیدی، دارای گواهینامه سیستم کیفیت ISO 9001 است که راهکارهای صنعتی را با توجه به تجربه بیش از 27 ساله خود به مشتریان ارائه می دهد. موفقیت ما برگرفته از لیست گسترده‌ای است که شامل 92% از انواع مشتریان ثابت می‌باشد.

acmon

Acmon Systems با طراحی کامل تاسیسات تولیدی خود، سیستم های قابل اعتماد را تهیه و ارائه می دهند و نیاز به ارائه پروژه های کامل (On Turn-Key Basis ) و خدمات پس از فروش را تامین می کنند.

Acmon Systems مجموعه‌ای است از 4 شرکت تخصصی تحت مدیریت یک نظام واحد ، جهت استفاده درصنایع غذایی که شامل طیف وسیعی از محصولات حجیم (فله) نظیر مواد پودری و ریزدانه (گرانولی) در کل فرآیند تولید است، که از مرحله دریافت مواد خام تا بسته بندی و انبار آنها را شامل می شود.

acmon

مجموعه خدمات این صنایع تولیدی شامل: غذایی (اسنک، آرد و ...) ، مواد شیمیایی، رنگ، پتروشیمی، پلاستیک، مواد و مصالح ساختمانی می باشد که هر کدام بصورت جداگانه قابل ارائه است.

در تمام فرآیند تولید محصول، Acmon Systems (آکمون) یک همکار منعطف و قابل اعتماد برای شما خواهد بود. که قادر است بر حسب تخصص و نیاز شما پروژه جدیدتان را ایجاد و پشتیبانی کند.

آکمون سیستم منعطف و قابل اعتماد

دارای گواهینامه های امینتی و مدیرتی از اتحادیه اروپا.

EN ISO 9001:2008 از YUV اتریش و سیستم امنیت ضد حریق در محیط های تحت فشار گازهای مشتعل شونده اتحادیه اروپا ATEX

 

خلاصه معرفی بخش مهندسی

acmon

⦁ توانایی اجرای پروژه های تخصصی به صورت جداگانه لازم به توضیح است هر پروژه ویژه گی های خاص خود را می تواند داشته باشد که آکمون آن را بطور جداگانه مورد بررسی و تحقیق قرار می دهد. 

⦁ ساختار اصلی سیستم مهندسی بر پایه شرایط و فرایند انتقال مواد فله سازگار شده است.

acmon

⦁ آکمون سیستم دارای واحد تخصصی وزن بندی است که تمام توانائیها، مهارت ها و امکانات لازم برای طراحی و تحویل واحدهای بارگیری جهت مواد فله را بصورت کامل و یا جزئی بسته به نیاز و درخواست مشتری برنامه ریزی و اجرا می کند.

⦁ آکمون سیستم با دانش و تجربه اندوخته خویش که از سالیان گذشته و ارتباطات پیوسته با همکاران قدیم و جدید بدست آورده، راهکارهای متنوعی را برای نیازهای مشتری با نگاهی به آینده و حال حاضر در نظر می‌گیرد، این آینده نگری موجب توان افزایی بیشتر همراه با کارآیی اقتصادی بلند مدت برای شما (مشتری) در قالب درس آموخته‌ها و دانش بسیار خواهد بود. روند آموزش و به کار گیری نیروی سازمانی مشتری نیز در این روند بر حسب تقاضای شما مد نظر قرار خواهد گرفت در این راستا نیز آکمون برای آموزش نیروهای بومی روند خاص خود را دارد. در ادامه این مژده را به شما مشتریان محترم میرسانیم در تمام موارد ساخت و تولید ازمواد کامپوزیتی به صورت مواد طبیعی استفاده می شود ( در تمام ابعاد تولید اعم از  مکانیک، مهندسی عمران و برق تولید)

acmon

مشتریان

پارتنر ها