صنعت پلاستیک

 شیرهای چرخشی و انحرافی ( روتاری ولوها و دایورتر ولوها)   DMN WESTINGHOUSE درصنعت پلاستیک

 

DMN WESTINGHOUSE  پیشرو در صنعت پلاستیک میباشد که با ارائه محصولات منحصر به فرد و با کیفیت خود ، راه را برای فعالان این حوزه هموار کرده است.برای کشف کارهایی که DMN WESTINGHOUSE برای تقویت فرآیندهای شما انجام می دهد، یک تماس 15 دقیقه ای برنامه ریزی کنید. اجازه دهید فرآیند تولید پلاستیک شما توسط DMN WESTINGHOUSE مهندسی شود. اکنون زمان آن است که گرفتگی، رزوه و انسداد را پشت سر بگذاریم. اجازه دهید DMN WESTINGHOUSE و محصولات کاربردی ان،  تجربه گسترده خود را در زمینه تولید پلاستیک به میز بیاورد و فرآیند تولید پلاستیک شما را مهندسی کند.با محصولات خاص و با کیفیت DMN WESTINGHOUSE، ) ROTARY VELVES & DIVERTER VELVES ) خروجی کار و کیفیت خود را افزایش دهید و راه حل های محکمی را امروز اجرا کنید که شما را از الزامات و مقررات آینده جلوتر می برد.

راه حل  فقط 15 دقیقه با شما فاصله دارد.

یک تماس 15 دقیقه ای با بخش فروش ما برقرار کنید تا کاملا متوجه شوید که ما چه کاری می توانیم انجام دهیم تا فرآیندهای شما به بهترین نحو ممکن انجام شود. DMN WESTINGHOUSE واجد شرایط، تایید شده، تایید شده! در DMN-WESTINGHOUSE ما به حفظ تجارت شما اختصاص داده شده ایم. امروز و در آینده. شیرهای چرخشی ROTARY VELVES و شیرهای انحرافی DIVERTER VELVES از برند DMN WESTINGHOUSE با بالاترین استانداردهای صنعت مطابقت دارند و از آنها فراتر می روند.

 

محصولات ما برای صنعت پلاستیک

 هیچ دو کارخانه ای محصولات پلاستیکی یکسان نیستند. بنابراین، هیچ راه حل واحدی وجود ندارد که برای همه سیستم ها مناسب باشد. روتاری ولوز ROTARY VELVES  و دایورتر ولوز DIVERTER VELVES از برند DMN WESTINGHOUSE همیشه بخشی از یک راه حل مناسب خواهند بود.  DMN WESTINGHOUSE با افتخار انتخاب شیرهایی را که قبلاً کیفیت خود را برای پلاستیک ثابت کرده اند ارائه می دهد :

 

انواع شیرهای سفارشی روتاری و دایورتر ROTARY & DIVERTER )  ( از برند DMN WESTINGHOUSE  در صنایع پلاستیک

 

GL

                                     شیر دوار گرانولار. کیفیت برتر به عنوان استاندارد برای پردازش گلوله ها

 

 

AL

                                     شیر دوار با کارایی بالا. انعطاف پذیری نهایی برای پردازش مواد بازیافتی

 

 

PTD-II - DUAL PLUG DIVERTER

                            شیر انحراف دو شاخه لوله - شیر انحرافی همه جانبه برای انتقال و واگرایی مواد پلاستیکی

 

 

SPTD

              شیر انحرافی  DIVERTER VELVES  تک لوله مستقیم - شیر انحرافی DIVERTER تک جهتی برای انتقال مواد پودری