پمپ های سانتریفیوژ APV سری V² و قطعات یدکی پمپ های سری V²

شرکت APV/SPX از سازندگان معتبر در صنایع مختلف بخصوص صنعت پمپاژ، با پمپ های سانتریفیوژ و جابجایی مثبت  خود در صنایع لبنی، غذایی، نوشیدنی، دارویی و ... از پیشگامان این صنعت می باشد. هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تأمین و عرضه قطعات و تجهیزات خط تولید صنایع مختلف غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و آرایشی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد و استیل آمادگی خود را در جهت تآمین انواع پمپ های APV/SPX از سری های V² و قطعات یدکی پمپ های APV/SPX سری V² با قیمت استثنایی و شرایط تحویل باورنکردنی، اعلام می دارد.

با ما آینده در دستان شماست.

 

پمپ های APV سری ، یک پمپ سانتریفیوژ ساده و با شرایط نگهداری آسان که دارای پروانه چهار تیغه، کاملاً باز و بدون گرفتگی است.

پمپ های سری    برای تمیز کردن CIP مهندسی شده اند، این پمپ ها 5 نوع مکانیکال سیل ارائه می دهند، استاندارد های 3-A را دارا هستند و در صنایع غذا، لبنیات، نوشیدنی، پخت نان، گوشت، و صنایع دارویی و شیمیایی کاربرد دارند.

صفحه پشتی پمپ از جنس ورق استیل 316L سنگین ساخته شده، پوشش پمپ ضخامت دیواره و دقت ابعادی درون پمپ را کنترل می کند. مجموعه گیره  (Clamping Assembly) که شامل رینگ های کلمپ ریخته گری شده با زاویه داخلی که خود قفل می شود، وجود دارد که برای آب بندی مطلوب بین کاسه پمپ و صفحه پشت پمپ استفاده می شود.

پمپ سانتریفیوژ APV سری  در 8 سایز و با ظرفیت تا حداکثر 500 GPM آمریکا و طول هد تا 300 فوت وجود دارد. مدل های خاص شامل قاب، پایه قابل حمل، و مجموعه کامل قیف است.

برای جزییات بیشتر در مورد سایز های مختلف پمپ سانتریفیوژ APV سری  به لینک زیر که در ادامه مطلب گذاشته شده است، مراجعه کنید.

ادامه مطلب...

 

برای سفارش و استعلام پمپ مورد نظرتان از برند APV/SPX سری یا برندهای دیگر پرسشنامه ذیل را پر کرده و برای ما بفرستید؛ ما در اسرع وقت، با بهترین قیمت، بهترین شرایط پرداخت و بهترین شرایط تحویل در خدمتتان خواهیم بود.

فرم سفارش و استعلام خرید انواع پمپ...

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست»