پمپ های روتاری APV سری R و قطعات یدکی پمپ های سری R

شرکت APV/SPX از سازندگان معتبر در صنایع مختلف بخصوص صنعت پمپاژ، با پمپ های سانتریفیوژ و جابجایی مثبت  خود در صنایع لبنی، غذایی، نوشیدنی، دارویی و ... از پیشگامان این صنعت می باشد. هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تأمین و عرضه قطعات و تجهیزات خط تولید صنایع مختلف غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و آرایشی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد و استیل آمادگی خود را در جهت تآمین انواع پمپ های APV/SPX از سری های R و قطعات یدکی پمپ های APV/SPX سری R با قیمت استثنایی و شرایط تحویل باورنکردنی، اعلام می دارد.

با ما آینده در دستان شماست.

 

پمپ های روتاری APV سری R برای کاربردهایی ایده ال هستند که در آنها پمپ های دارای روتور فلزی موثر نیستند. زمانی که نیاز دارید پمپ خود را باز کرده و تمیز کنید چون با CIP معمولی آلودگی ها شسته نمی شوند؛ بطور مثال در فرایند هایی که محصول گوشت است، پمپ های سری R بدلیل طراحی ساده و مستحکم خود به راحتی بر این مشکل فائق می آیند.

در طراحی پمپ سری R از یک روتور شناور که بدون پیچ و مهره است، استفاده شده است. در پمپ روتاری APV سری R، روتورها قابل تعویض هستند اما بدلیل شفت مربعی اصلاح شده ویژه شان تنها در یک موقعیت نصب می شوند.

طراحی ساده اما مستحکم سری R این اجازه را می دهد که تمام قطعات بهداشتی در کسری از دقیقه تعویض شوند بدون اینکه نیاز باشد پمپ از خط خارج شود. در پمپ های سری R ، گسکت کاور جلویی یک اورینگ است که سرویس و نگهداری روتین از پمپ را فوق العاده آسان کرده است.

شرکت SPX FLOW به طور استاندارد در پمپ های سری R از روتورهای لاستیکی چند لوب (لوب دوقولو در RO) استفاده کرده است. این طراحی منحصر به فرد طیف وسیعی از محصولات سخت و ساینده را با راندمان بالا پمپاژ می کند.

برای تمیز کردن پمپ، یک لیپ سیل (Lip Seal) پلاستیکی ساده در جلو کار گذاشته شده که براحتی تعویض می شود.

برای کاربردهای ویژه، طیفی از روتورهای فلزی و پلاستیکی در شکل های مختلف می توانند بکار روند، روتورهایی که متناسب با محصول ساینده و خورنده هستند.

پمپ های APV سری R را می توان با ورودی های مستطیلی بزرگ شده برای دوغاب های گوشت و خمیر مجهز کرد. اگر هوای محبوس شده، مشکلی ایجاد کند، می توان در قسمت کاور جلو از گاز زدای ویژه استفاده کرد، این قابلیت سبب می شود هوای محبوس شده قبل از اینکه باعث پخت و پز یا فرایندی شود، از محیط خارج شود. اگر برای نصب پمپ در زیر مخزن یا قیف مشکل دارید، می توانید خروجی کاور جلو (Front Cover Outlet) تهیه کنید. برای زمان هایی که نخلیه بیشتر است، استفاده از کاوری با بلبرینگ های برقی می تواند چاره ساز باشد.

 

برای سفارش و استعلام پمپ مورد نظرتان از برند APV/SPX سری R یا برندهای دیگر پرسشنامه ذیل را پر کرده و برای ما بفرستید؛ ما در اسرع وقت، با بهترین قیمت، بهترین شرایط پرداخت و بهترین شرایط تحویل در خدمتتان خواهیم بود.

فرم سفارش و استعلام خرید انواع پمپ...

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست»