انواع پمپ های فریستام (Fristam Pumps)

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تأمین و عرضه قطعات و تجهیزات خط تولید صنایع مختلف غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و آرایشی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد و استیل آمادگی خود را در جهت تآمین انواع پمپ های فریستام( Fristam Pumps) از سری های مختلف و قطعات یدکی پمپ های فریستام (Fristam Pumps Spare Parts) با قیمت استثنایی و شرایط تحویل باورنکردنی، اعلام می دارد.

با ما آینده در دستان شماست.

 

سابقه شرکت فریستام (Fristam) بر می گردد به سال 1909 با تولید وان های خامه و پنیر و همچنین سیستم های خنک کننده لبنیات که توسط فردریش استامپ (Friederich Stamp)، پدر پدر بزرگ مدیرعاملی فعلی شرکت فریستام (Fristam)، ولفگانگ استامپ (Wolfgang Stamp) و مدیر فنی، یواخیم فریدش (Joachim Friedsch).

در سال 1931 اولین پمپ فریستام (Fristam Pump) از جنس استنلس استیل خالص ساخته شد. از آن زمان به بعد این شرکت محصولات خود را توسعه داده و هر چه بیشتر و بیشتر تخصصی ساخته است. شرکت فریستام (Fristam) یکی از تولیدکنندگان اصلی پمپ ها و میکسر های با کیفیت برای کاربردهای بهداشتی است که طیف وسیعی از صنایع را تحت پوشش خود در آورده است.

در ادامه انواع پمپ ها و میکسر های شرکت فریستام (Fristam) را معرفی کرده و شما را در جهت تأمین و عرضه مدل های مختلف پمپ های فریستام و قطعات یدکی پمپ های فریستام با مناسب ترین قیمت همراهی می کنیم.

برای یافتن اطلاعات بیشتر بر روی پمپ مورد نظر خود کلیک کنید:

 

پمپ های سانتریفیوژ فریستام (Fristam Centrifugal Pumps)

پمپ های جابجایی مثبت فریستام (Fristam Displacement Pumps)

پمپ های دو پیچ فریستام (Fristam Twin Screw Pumps)

پمپ برش فریستام (Fristam Shear Pump)

میکسرهای پودری فریستام (Fristam Powder Mixer)

 

برای سفارش و استعلام پمپ مورد نظرتان از برند فریستام (Fristam Pumps) یا برندهای دیگر پرسشنامه ذیل را پر کرده و برای ما بفرستید؛ ما در اسرع وقت، با بهترین قیمت، بهترین شرایط پرداخت و بهترین شرایط تحویل در خدمتتان خواهیم بود.

فرم سفارش و استعلام خرید انواع پمپ...

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست»