صنعت آبزی پروری

 

شیرهای چرخشی و انحرافی ( روتاری ولوها و دایورتر ولوها)   WESTINGHOUSE  DMN درصنعت آبزی پروری

 

امروزه صنعت آبزی پروری به عنوان سریع ترین بخش کشاورزی در جهان در حال رشد است. اما همیشه معضل تخریب گلوله های خوراک ماهی دامن گیر فعالان این صنعت بوده پس باید در زمان انتقال، تخریب گلوله های خوراک ماهی به حداقل برسد. لذا بسته به نیاز، شرکت DMN WESTINGHOUSE  می‌تواند راه‌حل‌های سفارشی را با شیرهای چرخشی با  سری AL و BL ارائه دهد که در آن‌ها هدر رفت خوراک ماهی در هنگام حمل و نقل از سیلو به آغل ماهی کاهش می یابد.

 به دلیل هزینه بالای خوراک ماهی، مهم است که تخریب گلوله ها به حداقل برسد. با شیرهای روتاری سری AL/BL از تولیدات DMN-WESTINGHOUSE، جابجایی گلوله های خوراک ماهی بدون آسیب به مقصد می رسند و صرفه جویی بهینه انجام می گیرد و سرمایه حفظ می شود.

علاوه بر این، با افزایش تقاضای بهداشتی در این صنعت، اپراتور به راحتی شیر چرخشی را باز، تمیز و بسته می کند؛ این کار به این دلیل است که شیرهای روتاری (ROTARY VALVES ) از  DMN WESTINGHOUSE  دارای ویژگی جدا شدن آسان هستند. شرکت DMN WESTINGHOUSE تمام جوانب را رعایت کرده و این ‌محصولات منحصر به فرد را تولید نموده است.

 

مزیت استفاده از ROTARY VALVES و DIVERTERS های برند DMN-WESTINGHOUSE

 

حداقل تخریب خوراک و آلودگی آب.

دهه ها تجربه صنعت آبزی پروری.

کمک مثبت به بازگشت سرمایه شما‌.

 

انواع شیرهای سفارشی DMN WESTINGHOUSE برای صنایع ابزی پروری:

 

AL / AXL


             

BLOWING SEAL  BL / BXL / BXX

 

 

اثبات آینده آبزی پروری با سری های AL  و BL

هر نوع غذای ماهی را بدون شلوغی و تراکم حمل کنید

 غذای ماهی ها را از هر آسیبی حفظ کنید

   دریچه های دوار کارآمد متناسب با هر محیطی طراحی شده است

 

شرکت آتی تابناک سپند  افتخار این را دارد که شیرهای روتاری و دایورتر (ROTARY VALVES and DIVERTER VALVES ) و تمامی قطعات یدکی و لوازم جانبی از برند DMN-WESTINGHOUSE را برای نیاز مشتریان در صنایع ابزی پروری ،با بالاترین کیفیت تهیه کند و در کمترین زمان تحویل دهد.