فلومترهای اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Flowmeters)

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند در جهت تأمین تجهیزات خط تولید از برند اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco) با بهترین قیمت، بهترین شرایط پرداخت و بهترین شرایط تحویل در خدمت مشتریان خود در صنایع غذایی، لبنی، نوشیدنی، آرایشی و دارویی، نفت و پتروشیمی و صنایع شیمیایی و فولاد خواهد بود.

«با ما آینده در دستان شماست.»

 

فلومترهای اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Flowmeters)

فلومتر های اسپیراکس سارکو، دقیق، قابل اطمینان و انعطاف پذیر هستند و برای بخار، بیشتر مایعات و گازها می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

 

فلومترهای الکترو مغناطیسی اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Electromagnetic Flowmeters)

فلومترهای الکترومغناطیسی اسپیراکس سارکو این امکان را می دهند تا میزان جریان مایعاتی که رسانای الکتریکی هستند مانند آب ناخالص، پالپ ها و خمیرها را بطور دقیق مورد اندازه گیری و نظارت قرار گیرند.

 

ELM ElectroMagnetic Inductive Flowmeter (TI-P309-01)

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ های مربوط به فلومترهای الکترو مغناطیسی اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Electromagnetic Flowmeters)  به این   لینک   مراجعه کنید.

 

کامپیوترهای اندازه گیری جریان اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Flow metering Computers)

شرکت اسپیراکس سارکو کامپیوترها، نمایشگرها و ترنسمیتر های متنوعی متناسب با نیازهای مختلف ارائه می دهد: کاوش گرهای دما (Temperature Probes)، پرشر ترنسمیتر (Pressure Transmitter)، کامپیوترهای جریان بخار انبوه (Steam mass Flow Computers)، واحدهای تهویه (Conditioning Units).

 

EL2270 and EL2271 Temperature Probes (TI-P322-06)

EL2600 Pressure Transmitter and 'U' Syphons (TI-P322-02)

EPF50C isolating Valve (TI-P170-01)

M750 Display Unit (TI-P332-08)

M850-W-x and M850-P-x Flow Computers (TI-P333-29)

Scanner 2000 Steam Mass Flow Transmitter (TI-P335-23)

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ های مربوط به فلومترهای الکترو مغناطیسی اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Electromagnetic Flowmeters)  به این   لینک   مراجعه کنید.

 

فلومترهای گیلفلو اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Gilflo Flowmeters)

فلومترهای گیلفلو اسپیراکس سارکو با ویژگی turndown بالا (100:1(، بعنوان نسخه فنردار و نسخه خطی ارائه می شوند. فلومترهای گیلفلو اسپیراکس سارکو می توانند اکثر مایعات صنعتی، بخارها و گازها اندازه گیری کرد. اسپیراکس سارکو طیف گسترده ای از سنسورها و ابزار دقیق ارائه می دهد.

 

Gilflo 'B' Flowmeter - Pipeline Unit (TI-P337-08)

Gilflo Flowmeters - System Overview (TI-S41-10)

Gilflo ILVA Flowmeter DN250 and DN300 (TI-P337-46)

Gilflo ILVA Flowmeters (TI-P337-05)

Gilflo ILVA Flowmeters - System Overview (TI-P337-06)

M610 Series II DP Transmitter Assembly (TI-P335-10)

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ های مربوط به فلومترهای گیلفلو اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Gilflo Flowmeters) به این   لینک   مراجعه کنید.

 

فلومترهای تارگت اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Target Flowmeters)

فلومترهای تارگت اسپیراکس سارکو دامنه جریان کامل را اندازه گیری می کنند. و تمام بخار مصرفی در حداکثر و حداقل دبی را می گیرند. فلومترهای تارگت امکان مدیریت دقیق و جامع انرژی بخار را دارند و بنابراین فرصت های صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش ضایعات را ارائه می دهند.

 

TFA Flowmeter for Saturated Steam Service (TI-P193-01)

TVA Flowmeter for Saturated and Superheat Steam Service (TI-P192-01)

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ های مربوط به فلومترهای تارگت اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Target Flowmeters) به این   لینک   مراجعه کنید.

 

فلومترهای توربین اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Turbine Flowmeters)

فلومترهای توربین اسپیراکس سارکو برای بخار، گازها و مایعات مناسبند و می توانند مستقیماً در لوله های عملیاتی با استفاده از تکنیک های hot-tapping استاندارد نصب شوند و برای نصب آنها اختلالی در تولید بوجود نمی آید.

فلومترهای توربین در مقایسه با فلومترهای full-bore در لوله های 24 اینچ تا 80 درصد و در لوله های 10 اینچ تا 50% معمولاً صرفه جویی می کنند. فلومترهای توربین اسپیراکس سارکو برای نصب و سرویس دهی در شرایط جریان کامل مناسب هستند.

فلومترهای توربین اسپیراکس سارکو اندازه گیری دقیق برای مدیریت انرژی ارائه می دهند و برای برنامه های کم جریان و turndown گسترده گزینه های مناسبی هستند.

 

RIM20 Insertion Rotor Flowmeter (TI-P198-04)

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ های مربوط به فلومترهای توربین اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Turbine Flowmeters) به این   لینک   مراجعه کنید.

 

فلومترهای اولتراسونیک اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Ultrasonic Flowmeters)

فلومترهای اولتراسونیک اسپیراکس سارکو بدون رسوب گذاری کار می کنند، نصب شان به آسانی با کلمپ انجام می گیرد و زمان پردازش شان بسیار سریع است. با فلومترهای اولتراسونیک اسپیراکس سارکو می توان انعطاف پذیری را تجربه کرد بدین صورت که برای انتقال آنها نیاز به تغییر لوله و یا خاموش کردن فرایند، وجود ندارد و به راحتی منتقل می شوند.

 

UTM10 Non-Intrusive Ultrasonic Liquid Flowmeter (SB-P197-03)

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ های مربوط به فلومترهای اولتراسونیک اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Ultrasonic Flowmeters) به این   لینک   مراجعه کنید.

 

فلومترهای ورتکس اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Vortex Flowmeters)

فلومترهای ورتکس اسپیراکس سارکو فلومترهایی نوآورانه در صرفه جویی در مصرف انرژی و کربن هستند و به مدیران اجازه می دهند تا اهداف و هزینه های محیطی را برآورد کنند.. فلومترهای ورکس اسپیراکس سارکو به راحتی نصب و راه اندازی می شوند. جمع و جورند و سلامتی فلومتر از طریق یک رابط وب داخلی نظارت می شود..

 

UKAS Accredited Calibration Datasheet for Spirax Sarco Flowmeters (TI-F21-20)

VIM20 Vortex Insertion Flowmeter (TI-P339-07)

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ های مربوط به فلومترهای ورتکس اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco Vortex Flowmeters) به این   لینک   مراجعه کنید.

 

 

برای تأمین و استعلام قیمت از محصولات شرکت اسپیراکس سارکو (Spirax Sarco ) با ما در    ارتباط   باشید.

 

« با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست. »