انواع مختلف شیرهای سامسون

ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بیش از یک دهه تجربه در تأمین قطعات و تجهیزات خط تولید صنایع مختلف اعم از صنایع غذایی، لبنی، دارویی و شیمیایی، نفت و پتروشیمی و صنایع فولاد، مفتخریم مشتریان خود را در جهت تأمین انواع شیرآلات صنعتی از برند سامسون آلمان (Samson Control Valves) و قطعات یدکی انواع شیرهای سامسون (Samson Valves Spare Parts)   یاری رسانیم.

گروه سامسون متشکل از 10 شرکت تولیدی است که با راه حل های خود و انواع شیر آلات و تجهیزاتش در زمینه کنترل بهینه جریان، در سرتاسر جهان پیشرو می باشد. در ادامه سعی داریم محصولات شرکت سامسون را معرفی و آمادگی خود را در جهت تأمین انواع شیرآلات سامسون اعلام داریم. ما با بهترین قیمت، بهترین شرایط پرداخت و بهترین شرایط تحویل با صنعت تولید کشور، همراه هستیم.

 

«با ما آینده در دستان شماست»

 

 

انواع مختلف شیرهای سامسون (Samson Control Valves):

 

شیرهای کروی سامسون (Samson Globe Valves)

شیرهای چرخشی سامسون (Samson Rotary Valves)

شیرآلات ویژه سامسون (Samson Specialty Valves)

اکچویترهای سامسون (Samson Actuators)

لوازم جانبی شیرهای کنترلی سامسون ( Samson Control Valve Accessories )

رگلاتورهای خودکار سامسون (Samson Self Operated Regulators)

لوازم اتوماسیون، کنترل و اندازه گیری سامسون (Samson Measurement, Control & Automation)

 

شیرآلات کروی سامسون (Samson Globe Valves):

شیرآلات کروی سامسون یا گلوب ولو های سامسون، برای کاربردهای متعددی در صنایع مختلف مناسب هستند. شیر های سامسون با طراحی مدولار، در استانداردهای ANSI ، DIN ، ISO ، ASME ، JIS قابل ارائه هستند.

شیرهای سامسون با بدنه های کروی (Globe)، زاویه ای (Angle) و سه طرفه (3-way) در سایزهای مختلف و کلاس فشار متفاوت با مواد استاندارد و متریال های مختلف PFA / PTFE و در انتها های متفاوتی از قبیل انتهای جوشی، فلنجی، و رزوه ای وجود دارند. بسته به نیاز مشتریان شیرهای سامسون می توانند کنترل مداوم داشته باشند یا به صورت On / Off توسط کلیدهای اضافه شده یا شیر های برقی یا سولنویدی (Solenoid Valves) که مطابق با SIL هستند، بهینه شوند.

شیرهای کنترل سامسون سیالات را در فرایندهای مختلف مانند محیط های غیر خورنده، خورنده و فرسایشی، بخار مایعات، بهداشتی و اسپتیک هدایت می کنند. ولوهای سامسون با استفاده از اکچویترهای پنوماتیک و الکتریکی و پوزیشنرهای دیجیتالی از طریق پروتکل های HART ، Profibus و Foundation Fieldbus سیالات مختلف را کنترل می کنند.

 

انواع شیرآلات کروی سامسون با توجه به کاربرد های مختلف:

 

شیرهای کنترلی سامسون در صنایع استاندارد (Standard Industrial Applications)

شیرهای کنترلی سامسون در صنایع با مسئولیت سنگین (Heavy Duty Industrial Applications)

شیرهای کنترلی سامسون در صنایع سبک (Light Industrial Applications)

شیرهای کنترلی سامسون در HVAC (HVAC Applications)

 

شیرآلات چرخشی سامسون (Samson Rotary Valves):

شیرآلات روتاری سامسون از متریال های مختلفی ( سرامیک، PFA / PTFE، کربن استیل، فولاد آلیاژی، استنلس استیل، دوبلکس، مونل، تیتانیوم، Hastelloy، اینکونل، SMO، برنز و غیره... ) برای استفاده در بسیاری از صنایع از قبیل نفت و گاز، مواد شیمیایی و پتروشیمی، کاغذ، انرژی هسته ای، فاضلاب و استخراج معدن،... ساخته شده اند. شیرهای روتاری سامسون در کلاس های فشار بالا و پایین برای کاربردهای سبک و سنگین طراحی شده اند.

انواع شیرآلات چرخشی یا روتاری سامسون:

 

شیرهای توپی تقسیم بندی شده و شیرهای پلاگ روتاری سامسون (Samson Rotary Plug & Segmented Ball Valves)

شیرهای پروانه ای سامسون (Samson Butterfly Valves)

شیرهای توپی سامسون (Samson Ball Valves)

 

شیرآلات ویژه سامسون (Samson Specialty Valves):

شیرهای کنترل برودتی و شیرهای زاویه ای (Angle Valves) سامسون از دمای -273 درجه سانتی گراد تا +65 درجه سانتی گراد مقاومت می کنند. از شیرهای برودتی سامسون برای فرایندهای بخار، گاز و همچنین فرایندهای بهداشتی استفاده می شود.

شیرهای کنترل اسپتیک و بهداشت سامسون از متریال های استنلس استیل و PTFE / PEEK که از داخل به صورت مرطوب پالیش شده اند و برای CIP / SIP مناسبند، ساخته شده اند. برای خلوص دقیق تر اتصالات خط بخار نیز قابل ارائه هستند. شیرهای کنترل زاویه ای بهداشتی و اسپتیک سامسون (Samson Control Angle Valves) در اندازه های مختلف موجودند. سامسون همچنین رگلاتورهای بهداشتی برای استفاده در فرایندهای بهداشتی و اسپتیک تولید می کند.

همه شیرهای سامسون دارای طراحی مدولار هستند که به صورت پنوماتیک یا الکتریکی با پوزیشنرهای پنوماتیک یا دیجیتالی متناسب با فرایند مورد نظر در دسترس هستند.

انواع شیرهای ویژه سامسون:

 

شیرهای کنترل جریان محوری سامسون (Samson Axial Flow Control Valves)

شیرهای تهویه بخار سامسون (Samson Steam Conditioning Valves)

شیرهای کروی از جنس PTFE / PFA سامسون (Samson PTFE / PFA Lined Globe)

شیرهای روتاری از جنس PTFE / PFA سامسون (Samson PTFE / PFA Lined Rotary)

شیرهای سرامیکی سامسون (Samson Ceramic Lined)

شیرهای API 6A / 6D سامسون (Samson API 6A/6D Valves)

 

 اکچویترهای سامسون (Samson Actuators):

گروه سامسون اکچویتر های خطی و چرخشی یا روتاری برای شیرهای کنترلی فشار بالا و پایین در سایزهای مختلف، به صورت پنوماتیک، الکتریکی، الکتروپنوماتیک و هیدرولیکی عرضه می کند. از اکچویتر های سامسون در صنایع مختلف برودتی، غذا و نوشیدنی و خدمات سختگیرانه استفاده می شود. شرکت سامسون اکچویترهای دستی نیز ارائه می دهد.

انواع اکچویترهای سامسون:

 

اکچویتر های خطی سامسون برای کاربردهای صنعتی (Samson Linear Actuators For Industrial Application )

اکچویترهای خطی سامسون برای کاربردهای HVAC (Samson Linear Actuators For HVAC Applications)

اکچویترهای روتاری یا چرخشی سامسون (Samson Rotary Actuators)

 

لوازم جانبی شیرهای کنترلی سامسون ( Samson Control Valve Accessories )

گروه سامسون طیف وسیعی از لوازم جانبی برای شیرهای کنترلی خود ارائه می دهد. انواع پوزیشنرهای سامسون، سوئیچ های محدود کننده (Limit Switches)، شیرهای برقی، تقویت کننده ها (Boosters)، ست های هوا (Air Sets)، شیرهای قفل کننده (Lock-up Valves)، شیرهای خروجی سریع (Quick Exhaust Valves) از جمله لوازم جانبی ای هستند که سازگار با شیرهای کنترلی مدولار سامسون می باشند که متناسب با نیازهای صنعتی به کار گرفته می شوند.

انواع لوازم جانبی شیرهای کنترلی سامسون:

 

پوزیشنر های سامسون (Samson Positioners)

سوئیچ های محدود کننده سامسون (Samson Limit Switches)

شیرهای برقی یا سولنوید سامسون (Samson Solenoid Valves)

لوازم جانبی اضافی سامسون (Samson Additional Accessories)

 

رگلاتورهای خودکار سامسون (Samson Self Operated Regulators):

رگلاتورهای خودکار سامسون از مایعات، گازها و بخارات محیط فرایند استفاده می کند؛ برای به کار گیری از مایعات، بخارات و گازهی فرایند، انرژی اضافی نیاز نیست؛ رگلاتورهای خودکار سامسون برای فشار، دما، فشار دیفرانسیل، جریان و حتی ترکیب آنها رگلاتورهای مناسب پیشنهاد می دهد.

رگلاتورهای بهداشتی کاهش دهنده فشار سامسون برای مایعات از یخ زدگی تا دمای 320 درجه فارنهایت مناسب هستند. سطح داخلی پالیش شده با متریال مورد تأیید FDA برای CIP / SIP تولید شده اند. این رگلاتورهای خودکار سامسون را میتوان از ½ اینچ تا 2 اینچ با دامنه تنظیم 5-90 psi سفارش داد.

انواع رگلاتورهای خودکار سامسون:

 

رگلاتورهای فشار سامسون (Samson Pressure Regulators)

رگلاتورهای دمای سامسون (Samson Temperature Regulators)

رگلاتورهای جریان و فشار دیفرانسیل سامسون (Samson Flow & Differential Pressure Regulators)

 

تجهیزات اتوماسیون، کنترل و اندازه گیری سامسون (Samson Measurement, Control & Automation):

همانگونه که می دانیم امروزه بسیاری از کارهایی که قبلاً در محل انجام می شد، اکنون بر روی مانیتور در اتاق کنترل انجام می شود. عملیات و فرایندهای پیچیده نیاز به واکنش سریع دارند؛ در نتیجه حداکثر ایمنی کارخانه و محیط فرایند بسیار ضروری است. در جامعه پر سرعت امروز، تجهیزات کاربر پسند، ایستگاه های جمع و جور و سیستم های ارتباطی استاندارد، جز لاینفک هر سیستمی است.

گروه سامسون با Trovis خود این چالش ها را پاسخ گفته است. با استفاده از تجهیزات Trovis سامسون می توان ایده های جدیدی را در مهندسی پروسس و اتوماسیون کارخانجات و ساختمان ها تحقق بخشید. کنترل کننده های جمع و جور و ساده، سیستم های مدولار با استفاده از سیستم های ارتباطی استاندارد راه حل هایی برای هرگونه مشکل اتوماسیون در مهندسی فرایند ارائه می دهند. تجهیزات و سیستم های Trovis سامسون در صنایع مختلفی چون غذایی، آشامیدنی، دارویی، مدیریت پسامند و سایر سیستم های اتوماسیون و کنترل، با موفقیت استفاده می شوند.

انواع تجهیزات اتوماسیون، کنترل و اندازه گیری سامسون:

 

کنترولر یا کنترل کننده های پنوماتیک یا الکتریکی سامسون (Samson Electronic and Pneumatic Controllers)

مبدل های P/I و I/P سامسون (Samson I/P & P/I Convertors)

سنسورها، اندازه گیری کننده ها و دیگر تجهیزات اندازه گیری سامسون (Samson Sensors, Meters & Other Devices)

 

برای تهیه و تأمین انواع تجهیزات و انواع شیرهای کنترلی سامسون (Samson Control Valves) و قطعات یدکی از برند سامسون (Samson Valves Spare parts) ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بهترین قیمت، بهترین شرایط تحویل و یهترین شرایط پرداخت همراه شما خواهیم بود؛ با ما در   تماس   باشید.

 

« با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»