سپراتورهای آلفالاوال (Alfa Laval Culturefuge Separators)

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با استعانت از خداوند منان دامنه فعالیت های خود را در جهت تأمین ملزومات خط تولید گسترده کرده و هر روز گامی نو در اعتلای صنعت این مرز و بوم بر می دارد. ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی اتی تابناک سپند به مشتریان وفادار و همچنین کارخانجات مختلف در صنایع غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و ارایشی، نفت و پتروشیمی این نوید را می دهیم که قادریم صفر تا صد قطعات و ماشین آلات خطوط پروسس را با قیمت رقابتی و کیفیت اروپایی عرضه و در اختیار صنعت  قرار دهیم.

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آمادگی خود را در جهت تأمین دستگاه سپراتور و قطعات یدکی دستگاه سپراتور از برند های مختلفی چون آلفالاوال اعلام می دارد. در ذیل  سپراتورهای آلفالاوال Culturefuge (Alfa Laval Culturefuge Separators)​ را معرفی می نماییم.

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»

 

 

سپراتورهای آلفالاوال Culturefuge (Alfa Laval Culturefuge Separators)

Alfa Laval Culturefuge Separators

 

سپراتورهای الفالاوال مدل Culturefuge، مجموعه ای از سانتریفیوژهای سلولی هرمتیک و جداکننده های بیوفارما (دارویی) است که با سیستم های منحصر به فرد خود برای برداشت سلولی ملایم از کشت های سلولی پستاندارن، سلول های میکروبی و پروتئین های رسوب شده استفاده می شوند.

 

 

شتاب ملایم و کارامد در سپراتورهای آلفالاوال مدل Culturefuge از تخریب غشاهای سلولی حساس جلوگیری می کند و تصفیه پروتئین های هدف، آسان تر و مقرون به صرفه تر انجام می گیرد.

 

 

در سپراتورهای آلفالاوال مدل Culturefuge، شرایط کاملاً هرمتیک به طور موثر رابط هوا و مایع را در داخل کاسه جداکننده حذف می کند، در حالیکه کیفیت محصول کاملاً ثابت می ماند. خطر برش و آلودگی در سپراتورهای آلفالاوال مدل Culturefuge کاهش یافته و وجود دوک توخالی منحصر به فرد، سبب می شود عمل جداسازی سلول ها بصورت ملایم انجام گیرد.

 

 

طراحی فشرده و انعطاف پذیر سپراتورهای الفالاوال سری Culturefuge، این امکان را فراهم می آورد که سپراتور از مقیاس کوچک و آزمایشگاهی به مقیاس کارخانه تولیدی بسادگی افزایش یابد. نازل های فلاشینگ که در خارج از کاسه سانتریفیوژ و سیکلون و در داخل قاب اسپری می شوند. حداکثر بهداشت را تضمین می کنند. در سپراتورهای آلفالاوال سری Culturefuge، متریال مناسب با فرایند فراهم می شود و تمیز کردن و پاکسازی خودکار با استفاده از سیستم های CIP و/یا SIP از آپشن های دیگر سپراتورهای آلفالاوال است.

 

 

سپراتورهای آلفالاوال سری Culturefuge، بصورت آماده (Skid-mounted) با جزییات مخازن فشار ، عرضه می شوند. این نسخه ها شامل سیستم لوله کشی، مایعات پروسس و سیستم الکتریکی یکپارچه با PLC و واحد پنوماتیک می باشد. نسخه های سیستم شامل لوله کشی مایعات سرویس و فرآیند و سیستم الکتریکی یکپارچه با PLC و واحد پنوماتیک می باشد. آپشن های طراحی شامل محصول فوق‌الکترو صیقل‌شده و پمپ بخار استریل‌پذیر با برای انتقال جامدات است.

 

کاتالوگ Alfa Laval Separator Culturefuge 100

 

برای تهیه و تأمین انواع دستگاه های سپراتور و قطعات یدکی آنها از برندهای معتبر جهانی بخصوص ALFA LAVAL  هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بهترین قیمت، بهترین شرایط تحویل و یهترین شرایط پرداخت همراه شما خواهد بود؛ با ما در   تماس   باشید.

 

« با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»