سپراتورهای آلفالاوال (Alfa Laval Clara Series Separators)

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با استعانت از خداوند منان دامنه فعالیت های خود را در جهت تأمین ملزومات خط تولید گسترده کرده و هر روز گامی نو در اعتلای صنعت این مرز و بوم بر می دارد. ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی اتی تابناک سپند به مشتریان وفادار و همچنین کارخانجات مختلف در صنایع غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و ارایشی، نفت و پتروشیمی این نوید را می دهیم که قادریم صفر تا صد قطعات و ماشین آلات خطوط پروسس را با قیمت رقابتی و کیفیت اروپایی عرضه و در اختیار صنعت  قرار دهیم.

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آمادگی خود را در جهت تأمین دستگاه سپراتور و قطعات یدکی دستگاه سپراتور از برند های مختلفی چون آلفالاوال اعلام می دارد. در ذیل  سپراتورهای آلفالاوال Clara Series (Alfa Laval Clara Series Separators)​ را معرفی می نماییم.

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»

 

 

سپراتورهای آلفالاوال Clara Series (Alfa Laval Clara Series Separators)

Alfa Laval Clara Series Separators

 

سری Clara سپراتورهای الفالاوال وسیع ترین طیف وظایف شفاف سازی را در بازار پوشش می دهند؛ از ماژول های فشرده گرفته تا سیستم های صنعتی بزرگ. . در سرتاسر جهان، سپراتورهای آلفالاوال سری کلارا عملکرد ثابت‌شده‌ای در پردازش دارویی و تخمیر صنعتی و همچنین در برنامه‌های غذایی و نوشیدنی ارائه می‌دهند.

 

 

بدلیل نوآوری‌های منحصربه‌فرد که کیفیت محصول را بهبود می‌بخشد و سودآوری بالاتر را تضمین می‌کند، می‌توانید مطمئن باشید که مدل کلارا برای تجارت شما مناسب است.

 

 

در سپراتورهای آلفالاوال سری Clara، راندمان جداسازی بالا و حداقل تلفات محصول، به شما این امکان را می دهد تا بیشترین بهره را از تولید خود ببرید. راه حل های منحصر به فرد برای شتاب ملایم سیال که از ذرات حساس به برش حفاظت می کند از دیگر ویژگی های سپراتورهای آلفالاوال سری کلارا است.

 

 

سپراتورهای آلفالاوال سری Clara، روش‌های نوآورانه برای حفظ طعم‌ها و عطرهای فرار در فرآوری غذا و نوشیدنی دارند و با سیستم های plug-and-play کامل که امکان نصب ساده، سریع و مقرون به صرفه را فراهم می کند، به بازار عرضه می شوند. در سپراتورهای آلفالاوال سری Clara، به دلیل مصرف انرژی کم و طراحی آسان برای کار و نگهداری، OPEX کاهش می یابد.

 

 

ویژگی بارز آلفالاوال، کیفیت و عملکرد است و می توانید مطمئن باشید که هر مدل سپراتور سانتریفیوژ کلارا با استانداردهای دقیقی که برای محصولات تعیین شده است، مطابقت دارد. برای پشتیبانی از طیف وسیعی از نیازها، طیف گسترده ای از سپراتورهای الفالاوال سری کلارا در اندازه ها و طرح ها به بازار ارائه شده است؛ که این خود شامل فن‌آوری‌های کم‌هزینه و فشرده با تغذیه بالا و همچنین طرح‌های پیشرو، کاملاً هرمتیک و با تغذیه پایین است.

 

کاتالوگ Alfa Laval Separator Clara 20

 

 

برای تهیه و تأمین انواع دستگاه های سپراتور و قطعات یدکی آنها از برندهای معتبر جهانی بخصوص ALFA LAVAL  هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بهترین قیمت، بهترین شرایط تحویل و یهترین شرایط پرداخت همراه شما خواهد بود؛ با ما در   تماس   باشید.

 

« با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»