سپراتورهای آلفالاوال (Alfa Laval CH Separators)

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با استعانت از خداوند منان دامنه فعالیت های خود را در جهت تأمین ملزومات خط تولید گسترده کرده و هر روز گامی نو در اعتلای صنعت این مرز و بوم بر می دارد. ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی اتی تابناک سپند به مشتریان وفادار و همچنین کارخانجات مختلف در صنایع غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و ارایشی، نفت و پتروشیمی این نوید را می دهیم که قادریم صفر تا صد قطعات و ماشین آلات خطوط پروسس را با قیمت رقابتی و کیفیت اروپایی عرضه و در اختیار صنعت  قرار دهیم.

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آمادگی خود را در جهت تأمین دستگاه سپراتور و قطعات یدکی دستگاه سپراتور از برند های مختلفی چون آلفالاوال اعلام می دارد. در ذیل  سپراتورهای آلفالاوال CH (Alfa Laval CH Separators)​ را معرفی می نماییم.

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»

 

 

سپراتورهای آلفالاوال CH (Alfa Laval CH Separators)

 

Alfa Laval CH Separators

سری CH سپراتورهای Disc Stack الفالاوال  با سیستم تطبیق پذیری ای طراحی شده اند که برای چالش‌های جداسازی در صنایع مختلف، حتی آن‌هایی که دارای محیط‌های خورنده، فرسایشی و خطرناک هستند، راه حل دارند.

 

 

سیستم های از پیش مهندسی شده هوشمند آلفالاوال، به کاهش هزینه و زمان کمک می کند. هر سپراتور با کیفیت و دقت فوق العاده توسط آلفا لاوال بر اساس بیش از 100 سال تجربه و نوآوری ساخته شده است.

 

 

سپراتورهای الفالاوال مدل CH مسائل فیلتراسیون و تصفیه های گران قیمت و پیچیده را بدون اضافه کردن زباله، حل می کنند؛ بنابراین ضایعات کاهش و بازدهی افزایش می یابد. با سپراتورهای الفالاوال مدل CH، زمان فرایند کاسته و ذرات مرغوب جداشده تحویل داده می شوند.

 

 

کاتالوگ Alfa Laval Separator CH 300

 

 

برای تهیه و تأمین انواع دستگاه های سپراتور و قطعات یدکی آنها از برندهای معتبر جهانی بخصوص ALFA LAVAL  هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بهترین قیمت، بهترین شرایط تحویل و یهترین شرایط پرداخت همراه شما خواهد بود؛ با ما در   تماس   باشید.

 

« با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»