سپراتورهای آلفالاوال (Alfa Laval BTUX Separators)

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با استعانت از خداوند منان دامنه فعالیت های خود را در جهت تأمین ملزومات خط تولید گسترده کرده و هر روز گامی نو در اعتلای صنعت این مرز و بوم بر می دارد. ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی اتی تابناک سپند به مشتریان وفادار و همچنین کارخانجات مختلف در صنایع غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و ارایشی، نفت و پتروشیمی این نوید را می دهیم که قادریم صفر تا صد قطعات و ماشین آلات خطوط پروسس را با قیمت رقابتی و کیفیت اروپایی عرضه و در اختیار صنعت  قرار دهیم.

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آمادگی خود را در جهت تأمین دستگاه سپراتور و قطعات یدکی دستگاه سپراتور از برند های مختلفی چون آلفالاوال اعلام می دارد. در ذیل  سپراتورهای آلفالاوال BTUX (Alfa Laval BTUX Separators) را معرفی می نماییم.

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»

 

 

 سپراتورهای آلفالاوال BTUX (Alfa Laval BTUX Separators)

Alfa Laval BTUX Separators

 

سپراتور الفالاوال مدل BTUX یک نازل سانتریفیوژ است که برای طیف وسیعی از کاربردهای جداسازی در صنایع بیوتکنولوژی، به ویژه تخمیرهای با چگالی بالا که نیاز به تخلیه مداوم مواد جامد دارند، مناسب است. سپراتور الفالاوال مدل BTUX یک راه حل جداسازی اثبات شده برای تولید در مقیاس کامل آماده می شوید.

 

 

در سپراتورهای الفالاوال مدل BTUX به لطف نازل های گردابی که خود تنظیم شونده هستند محصول جامد بسیار غلیظ ، حین تخلیه سبب گرفتگی نمی شود. سپراتورهای الفالاوال مدل BTUX با راندمان بالا، بسیار مقرون به صرفه هستند و انرژی کمی برای بازیابی مواد جامد در سیستم تحت فشار صرف می کنند.

 

 

از سپراتورهای آلفالاوال مدل BTUX به دلیل رعایت دستورالعمل های NIH می توان برای استریل کردن بخار و عملیات محدود استفاده کرد زیرا در طراحی آنها موارد  بهداشتی با استانداردهای بالایی رعایت شده است. سپراتورهای الفالاوال مدل BTUX برای فرایند CIP اتوماتیک نیز مناسب هستند؛ جامدات شسته شده در طول چرخه تمیز کردن بصورت خودکار خارج می شوند.

 

 

سپراتورهای الفالاوال مدل BTUX، در اندازه های مختلف برای پوشش طیف وسیعی از نیازهای فرآیند در تخمیر کشت سلولی در دسترس هستند. محتوای جامد معمولاً در محدوده 1 تا 20 درصد حجمی است اما این اندازه می تواند در کاربردهای مختلف، متفاوت باشد.  

 

کاتالوگ Alfa Laval Separator BTUX  305

 

 

برای تهیه و تأمین انواع دستگاه های سپراتور و قطعات یدکی آنها از برندهای معتبر جهانی بخصوص ALFA LAVAL  هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بهترین قیمت، بهترین شرایط تحویل و یهترین شرایط پرداخت همراه شما خواهد بود؛ با ما در   تماس   باشید.

 

« با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»