سپراتورهای آلفالاوال (Alfa Laval BTPX Separators)

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با استعانت از خداوند منان دامنه فعالیت های خود را در جهت تأمین ملزومات خط تولید گسترده کرده و هر روز گامی نو در اعتلای صنعت این مرز و بوم بر می دارد. ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی اتی تابناک سپند به مشتریان وفادار و همچنین کارخانجات مختلف در صنایع غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و ارایشی، نفت و پتروشیمی این نوید را می دهیم که قادریم صفر تا صد قطعات و ماشین آلات خطوط پروسس را با قیمت رقابتی و کیفیت اروپایی عرضه و در اختیار صنعت  قرار دهیم.

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آمادگی خود را در جهت تأمین دستگاه سپراتور و قطعات یدکی دستگاه سپراتور از برند های مختلفی چون آلفالاوال اعلام می دارد. در ذیل  سپراتور الفالاوال سری BTPX ( Alfa Laval BTPX Separator) را معرفی می نماییم.

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»

 

 

سپراتورهای آلفالاوال BTPX (Alfa Laval BTPX Separators

Alfa Laval BTPX Separators

 

سپراتورهای سانتریفیوژ اتوماتیک آلفالاوال مدل BTPX برای جداسازی  پروتئین های رسوب شده، مایع های میکروبی (Microbial Broths) هورمون ها و سایر کاربردهای دارویی یا بیوفارما استفاده می شوند. سپراتورهای الفالاوال مدل BTPX که بیش از 100 سال دانش فنی و تجربه را در بردارد با عملکرد عالی خود در جدا کردن مصولات جامد-مایع، می توانند به عنوان یک زلال کننده یا یک تصفیه کننده و متمرکز کننده استفاده شوند.

 

 

در سپراتورهای الفالاوال مدل BTPX به لطف عمل تخلیه سریع و متمایز آنها، اتلاف محصول بسیار کم و مواد جامد خشک تر هستند؛ به دلیل اسپری کردن بیرون کاسه سانتریفیوژ و داخل قاب توسط نازل های فلاشینگ، بهداشت در بالاترین سطح خود در سپراتورهای الفالاوال مدل BTPX رعایت می شود.

 

 

سیستم آب بندی در سپراتورهای الفالاوال مدل BTPX بگونه ای طراحی شده اند که نه تنها خطر آلودگی برای محصول و محیط زیست وجود ندارد، بلکه آب بندی کارآمدی را ارایه می دهند. سپراتور های آلفالاوال مدل BTPX با عمکرد فوق العاده خود، دما و صدای ژاکت های خنک کننده اطراف کاسه سانتریفیوژ را بخوبی کنترل می کنند.

 

 

سپراتورهای الفالاوال مدل BTPX  که برای میزان محصول تا 2000 لیتر در ساعت مناسب هستند، می توانند برای طیف وسیعی از کاربردها سازگار شوند و همچنین برای استریل کردن بخار و عملیات هایی برای مطابقت با دستورالعمل های NIH برای BLS 2 نیز طراحی شده اند. محتوای جامد محصول، معمولاً در محدوده 0.1 یا 10 درصد حجمی است اما می توانند در کاربردهای مختلف، متفاوت باشند. در سپراتورهای الفالاوال مدل BTPX تخلیه جزئی جامدات ثابت را می توان با تایمر، میزان تیرگی و/یا سرعت جریان کل آغاز کرد.

 

کاتالوگ Alfa Laval Separator BTPX 305 S 

 

برای تهیه و تأمین انواع دستگاه های سپراتور و قطعات یدکی آنها از برندهای معتبر جهانی بخصوص ALFA LAVAL  هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بهترین قیمت، بهترین شرایط تحویل و یهترین شرایط پرداخت همراه شما خواهد بود؛ با ما در   تماس   باشید.

 

« با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»