موتور و گیربکس های بونفیلیولی

ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند مفتخریم اعلام کنیم با تلاش هر روزه خود در جهت تعالی صنعت کشورمان ایران، توانستیم به سبد محصولات خود گیربکس ها، موتورها و سروموتورهای بونفیلیولی (Bonfiglioli) ایتالیا را نیز اضافه کنیم. هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند نماینده رسمی محصولات بونفیلیولی (Bonfilioli) در ایران می باشد.

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»

 

برای آشنایی بیشتر با شرکت  ایتالیایی بونفیلیولی و محصولات آن به مطلبی که در ادامه امده است نظر بیاندازید؛

 

شرکت بونفیلیولی ریدوتوری (Bonfiglioli Riduttori)

شرکت بونفیلیولی ریدوتوری (Bonfiglioli Riduttori) یکی از شرکت های پیشرو در صنعت انتقال نیرو می باشد. اگر بخواهیم موفقیت این شرکت را بررسی کنیم به این نتیجه می رسیم که موفقیت شرکت بونفیلیولی (Bonfiglioli) نتیجه یک استراتژی تجاری است که متکی بر سه عامل اصلی: دانش فنی، نوآوری و کیفیت می باشد.

گیربکس های Bonfiglioli با ویژگی های فنی عالی، بالاترین عملکرد را تضمین می کند. سرمایه گذاری قابل توجه و تخصص فنی، این شرکت را قادر ساخته تا سالانه حدود 1.600.000 واحد با فرایند کاملاً خودکار تولید کند.

دارا بودن گواهینامه سیستم کیفیت شرکت Bonfiglioli از DNV و TÜV گواهی بر استانداردهای بالای کیفی این شرکت است. مراکز برتر در سراسر جهان، به گروه Bonfiglioli اجازه می دهند تا سطوح بالای کیفیت و کارایی مورد نیاز برای رقابت در صنعت امروز را تضمین کند.

اصول تولید بهینه، سرمایه گذاری های عمده در تحقیق و توسعه برای حفظ سطح بالایی از نوآوری و استراتژی خدمات «محلی » و شبکه خدمات مشتری که نزدیک به مشتری است و می تواند به تعداد زیادی از شرکت های تابعه تحت کنترل مستقیم، تکیه کند، و توزیع کنندگان در سرتاسر جهان، گروه Bonfiglioli را قادر می سازد تا انعطاف پذیر و سریع باشد و با نیازهای در حال تغییر بازارهایی که در آن خدمات ارائه می دهد در تماس نزدیک بماند. شرکت بونفیلیولی همزمان با ارائه راه حل هایی برای کنترل و انقال برق، پیشنهاداتی برای Inverter ها نیز دارد.

 

برای سفارش انواع محصولات برند بونفیلیولی که در ذیل آورده شده است با ما در    تماس   باشید.

 

HELICAL AND BEVEL HELICAL GEARMOTORS
A series
C series
S series
F series
WORM GEARMOTORS
VF and W series
PLANETARY GEAR UNITS
300 series
HELICAL AND BEVEL HELICAL GEARBOXES
HDP series
HDO series
TA series
BEVEL GEARS
RAN series
INDUSTRY-SPECIFIC SOLUTIONS
EP series
ATEX compliant gear units
3/H series
HDPE series
PRECISION PLANETARY GEARBOXES
LC series
LCK series
MP series
TR series
SL series
KR series
TQ series
TQK series
ELECTRIC MOTORS
BN/M series
BE/ME series
BX/MX series
BS series
BC series
SERVOMOTORS
BMD series
BTD series
BCR series
FREQUENCY INVERTER
AGILE series
ACTIVE series
ACTIVE CUBE series
ACTIVE CUBE series - Size 8
VCB series
S2U series
HUMAN MACHINE INTERFACES
BMI series

 

 

شرکت بونفیلیولی با ارائه راه حل های موثر و متناسب و تماس نزدیک با مشتریان خود توانسته است به موفقیت روز افزون در صنعت جهانی دست یابد. این شرکت مصصم است بهترین خدمات خود را در فروش هریک از محصولات خود ارائه دهد. شرکت بونفیلیولی با بکارگیری تمام دانش، تجربه، فناری و ابزارهای ارتباطی پیشرفته توانسته است با سخت ترین استانداردهای کیفیت و ایمنی کار کند و از هفت موسسه بین المللی شناخته شده تاییدیه بگیرد. شرکت بوتفیلیولی با اعتقاد به نوآوری با اختصاص 100 نفر از افراد خود و 5 مرکز، به تحقیق و توسعه و با همکاری برخی از معتبرترین دانشگاه های جهان، این باور را تأیید می کند.

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آمادگی خود را جهت تأمین انواع محصولات بونفیلیولی ایتالیا اعم از انواع گیربکس، موتور و سروموتورهای بونفیلیولی اعلام می دارد. با ما در   تماس   باشید.

 

« با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»