سپراتورهای آلفالاوال (Alfa Laval Alfie Separators)

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با استعانت از خداوند منان دامنه فعالیت های خود را در جهت تأمین ملزومات خط تولید گسترده کرده و هر روز گامی نو در اعتلای صنعت این مرز و بوم بر می دارد. ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی اتی تابناک سپند به مشتریان وفادار و همچنین کارخانجات مختلف در صنایع غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و ارایشی، نفت و پتروشیمی این نوید را می دهیم که قادریم صفر تا صد قطعات و ماشین آلات خطوط پروسس را با قیمت رقابتی و کیفیت اروپایی عرضه و در اختیار صنعت  قرار دهیم.

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آمادگی خود را در جهت تأمین دستگاه سپراتور و قطعات یدکی دستگاه سپراتور از برند های مختلفی چون آلفالاوال اعلام می دارد. در ذیل  سپراتور الفالاوال سری lfieA ( Alfa Laval Separator Alfie Series) را معرفی می نماییم.

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»

 

 

سپراتورهای آلفالاوال Alfie (Alfa Laval Alfie Separators)

Alfa Laval Alfie Separators

سپراتورهای الفالاوال مدل  Alfie، روغن، گریس و ذرات جامد را از خنک کننده های صنعتی حذف می کند. آنها با جلوگیری از سایش ابزار، به کاهش مصرف مایعات و کاهش هزینه های دفع  کمک می کنند.

 

 

از ویژگی های مثبت سپراتور آلفالاوال مدل آلفی (Alfie) می توان به ویژگی متصل شدن سپراتور به یک جریان بای پس (By pass) اشاره کرد که سبب می شود زمان از کار افتادگی سپراتور در زمان سرویس، کاسته شود. سپراتورهای آلفی آلفالاوال با سیستم Disc Stack خود جداسازی همزمان و سه فازی روغن و لجن را فراهم می اورند.

 

 

سپراتورهای الفالاوال مدل Alfie بگونه ای طراحی شده اند که اپراتور می تواند به سادگی و بدون مشکل با آنها کار کند و نیاز به طراحی مجدد ماشین الات در این سپراتورهای آلفالاوال، وجود ندارد.

 

 

مجموعه سپراتورهای سانتریفیوژ آلفالاوال مدل آلفی (Alfa Laval Alfie Separators) که در مرکز فشرده هستند و سرعت بالایی دارند، با تمیز نگه داشتن مایع خنک کننده، هزینه های عملیاتی را به حداقل می رسانند. سیستم‌ها سریع و مؤثر هستند و در نتیجه  به بهبود کیفیت محصول نهایی و کاهش ساعات کار نگهداری کمک می‌کنند.

 

کاتالوگ Alfa Laval Separator Alfie 200 

 

برای تهیه و تأمین انواع دستگاه های سپراتور و قطعات یدکی آنها از برندهای معتبر جهانی بخصوص ALFA LAVAL  هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بهترین قیمت، بهترین شرایط تحویل و یهترین شرایط پرداخت همراه شما خواهد بود؛ با ما در   تماس   باشید.

 

« با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»