سپراتورهای الفالاوال (Alfa Laval AlfaPure Separators)

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با استعانت از خداوند منان دامنه فعالیت های خود را در جهت تأمین ملزومات خط تولید گسترده کرده و هر روز گامی نو در اعتلای صنعت این مرز و بوم بر می دارد. ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی اتی تابناک سپند به مشتریان وفادار و همچنین کارخانجات مختلف در صنایع غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و ارایشی، نفت و پتروشیمی این نوید را می دهیم که قادریم صفر تا صد قطعات و ماشین آلات خطوط پروسس را با قیمت رقابتی و کیفیت اروپایی عرضه و در اختیار صنعت  قرار دهیم.

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آمادگی خود را در جهت تأمین دستگاه سپراتور و قطعات یدکی دستگاه سپراتور از برند های مختلفی چون آلفالاوال اعلام می دارد. در ذیل  سپراتور الفالاوال  AlfaPure ( Alfa Laval AlfaPure Separator ) را معرفی می نماییم.

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»

 

 

سپراتورهای الفالاوال AlfaPure (Alfa Laval AlfaPure Separators)

Alfa Laval AlfaPure Separators

 

مجموعه سپراتورهای آلفالاوال مدل  AlfaPure ، روغن، گریس و ذرات جامد را از آب و مایعاتی که اساس روغنی دارند، حذف می کند. ویژگی تمیز شوندگی مداوم در سپراتورهای  AlfaPure ، عمر مایع شستشو را تا 600% افزایش و متعاقباً عمر مایع خنک کننده را تا 10 سال افزایش می دهد.

 

 

در سپراتورهای AlfaPure آلفالاوال آب ریزه های فلزی ساینده و سایر ذرات کوچک تا اندازه 2 میکرون جدا می شوند. نصب سپراتورهای مدل AlfaPure بصورت Plug & Play و بسادگی انجام می شود؛ و نیاز به بازطراحی سایت ندارد. تکنولوژی Disc Stack در سپراتورهای الفالاوال AlfaPure باعث افزایش سرعت فرایند جداسازی می شود.

 

 

در سپراتورهای AlfaPure سایش ابزار کاهش و بنابراین نیاز به ماشین کاری و از بین رفتن ابزار کاهش می یابد بنابراین ابزار از عمر طولانی تر بهره مند هستند؛ شرایط کاری سالم تر و هزینه ها کاهش می یابد. سیستم تمیز شوندگی سیال معمولاً در سیستم بای پس (By Pass) نصب می شود و به طور مداوم و بدون اینکه وقفه ای در عملیات ماشین الات بوجود آورد، کار می کند.

 

کاتالوگ Alfa Laval Separator AlfaPure S2     

 

برای تهیه و تأمین انواع دستگاه های سپراتور و قطعات یدکی آنها از برندهای معتبر جهانی بخصوص ALFA LAVAL  هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بهترین قیمت، بهترین شرایط تحویل و یهترین شرایط پرداخت همراه شما خواهد بود؛ با ما در   تماس   باشید.

 

« با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»