سپراتور الفالاوال (Alfa Laval AFPX Separators)

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با استعانت از خداوند منان دامنه فعالیت های خود را در جهت تأمین ملزومات خط تولید گسترده کرده و هر روز گامی نو در اعتلای صنعت این مرز و بوم بر می دارد. ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی اتی تابناک سپند به مشتریان وفادار و همچنین کارخانجات مختلف در صنایع غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و ارایشی، نفت و پتروشیمی این نوید را می دهیم که قادریم صفر تا صد قطعات و ماشین آلات خطوط پروسس را با قیمت رقابتی و کیفیت اروپایی عرضه و در اختیار صنعت  قرار دهیم.

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آمادگی خود را در جهت تأمین دستگاه سپراتور و قطعات یدکی دستگاه سپراتور از برند های مختلفی چون آلفالاوال اعلام می دارد. در ذیل  سپراتور الفالاوال سری AFPX (Alfa Laval AFPX Separator ) را معرفی می نماییم.

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»

 

 

سپراتورهای الفالاوال AFPX (Alfa Laval AFPX Separators)

سپراتورها و سانتریفیوژهای پروتئین AFPX آلفالاوال در صنایع فرآوری گوشت و ماهی برای خالص‌سازی و افزایش بازیابی فراکسیون‌های پروتئینی با ارزش، چربی‌ها و روغن‌ها استفاده می‌شوند.

 

 

این سپراتورهای قوی و کارامد به ویژه برای جداسازی های بسیار سخت طراحی شده اند تا نیازهای سخت صنایع غذایی و استانداردهای بهداشتی فوق العاده بالا را برآورده کنند. با جداکننده AFPX آلفا لاوال، می توانید به چربی ها و روغن های استثنایی و باکیفیت با خلوص 99.7 درصد دست پیدا کنید.

 

 

یکی از ویژگی های مفید سپراتورهای AFPX الفالاوال کارکردن و نگهداری آسان آن است. این مدل سپراتورهای آلفالاوال در برابر سایش و خوردگی مقاومت بسار بالایی دارند و زمان اجرای کار طولانی تر آنها باعث افزایش بازدهی می شود. CIP در سپراتورهای الفالاوال مدل AFPX همانند دیگر مدل های سپراتورهای آلفالاوال به سادگی انجام می گیرد و این ویژگی سبب کاهش هزینه ها می گردد.

 

همانطور که میدانیم تجارت پروتئین، تجارتی  بسیار رقابتی است و برای سودآوری باید کیفیت و عملکرد به حداکثر رسانیده شود و در عین حال هزینه های عملیاتی پایین نگه داشته شود. شرکت آلفا لاوال با بیش از 30 سال تجربه، در زمینه طراحی سیستم‌های سپراتور جهت ذوب چربی و بازیابی پروتئین و جداکننده‌های پروتئین فعالیت دارد. در سپراتورهای آلفالاوال  تأثیرات زیست محیطی کاهش و درصد اضافی محصول از مواد خام خارج می شود که همه این فعالیت ها،  تفاوتی  قابل توجه در قیمت نهایی ایجاد می کند.

 

کاتالوگ Alfa Laval Separator AFPX 517  

 

برای تهیه و تأمین انواع دستگاه های سپراتور و قطعات یدکی آنها از برندهای معتبر جهانی بخصوص ALFA LAVAL  هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بهترین قیمت، بهترین شرایط تحویل و یهترین شرایط پرداخت همراه شما خواهد بود؛ با ما در   تماس   باشید.