سپراتورهای الفالاوال (A Series)

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با استعانت از خداوند منان دامنه فعالیت های خود را در جهت تأمین ملزومات خط تولید گسترده کرده و هر روز گامی نو در اعتلای صنعت این مرز و بوم بر می دارد. ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی اتی تابناک سپند به مشتریان وفادار و همچنین کارخانجات مختلف در صنایع غذایی، لبنی، نوشیدنی، دارویی و ارایشی، نفت و پتروشیمی این نوید را می دهیم که قادریم صفر تا صد قطعات و ماشین آلات خطوط پروسس را با قیمت رقابتی و کیفیت اروپایی عرضه و در اختیار صنعت  قرار دهیم.

هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آمادگی خود را در جهت تأمین دستگاه سپراتور و قطعات یدکی دستگاه سپراتور از برند های مختلفی چون آلفالاوال اعلام می دارد. در ذیل  سپراتور الفالاوال سری A ( Alfa Laval Separator A Series) را معرفی می نماییم.

 

«با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»

 

 

سپراتور آلفالاوال سری AAlfa Laval Separator A Series)

طیف گسترده ای از سپراتورها آلفالاوال سری A در صنایع لبنیات که شامل فناوری منحصر به فرد تولید چربی شیر بدون آب (AMF) است، مورد استفاده قرار می گیرند. سپراتورهای الفالاوال سری A که سپراتور های هرمتیک (hermetic) هستند، راه حل های جداسازی مطمئن، کارامد و ارزان ارائه می دهند.

 

 

سپراتورهای سری A با طراحی منحصر به فرد  هرمتیک که از پایین تغذیه می شوند، بصورت بسیار کارامدی روغن را تصفیه و محصول نهایی با کیفیت بالا ارائه می دهند. طراحی از پایین تغذیه شوندگی این سپراتورها فشار برشی که بر محصول حساس، با حداقل سطح امولسیون وارد می شود را کاهش می دهند.

 

 

 

مکانیکال سیل های هرمتیک ورودی و خروجی مانع اکسید شدن می شوند و این یکی از وژگی های منحصر به فرد سپراتورهای سری A الفالاوال هستند. سپراتورهای سری A الفالاوال به راحتی با شرایط فرایند منطبق و در نتیجه تولید افزایش  و CIP کارامدی در پی دارد.

طراحی هرمتیک سری A سپراتورهای الفالاوال باعث ذخیره بیش از 60% انرژی می شوند.

 

کاتالوگ Alfa Laval Separator A814

 

برای تهیه و تأمین انواع دستگاه های سپراتور و قطعات یدکی آنها از برندهای معتبر جهانی بخصوص ALFA LAVAL  هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند با بهترین قیمت، بهترین شرایط تحویل و یهترین شرایط پرداخت همراه شما خواهد بود؛ با ما در   تماس   باشید.

 

« با هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند آینده در دستان شماست.»